• 1

  کانتر استرایک سورس چیست؟

  کانتر استرایک (به انگلیسی: Counter-Strike) (مخفف:CS) یک بازی رایانه‌ای تیراندازی تاکتیکی است که توسط شرکت ولو توسعه داده می‌شود. این بازی برگرفته از تغییراتی است که توسط مینه لی و جس کلیف بر روی بازی نیمه‌جان انجام شده. بازی پس از انتشار اولین نسخه در سری نسخه‌های دیگری نیز منتشر شد که در حال حاضر شامل کانتر استرایک: کاندیشن زیرو و کانتر استرایک: سورس و کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو می‌شود. اما محبوب‌ترین نسخه که مسابقات جهانی دارد کانتر استرایک ۱٬۶ است. همچنین این بازی به صورت آنلاین در گیم نتها و حتی در خانه‌ها طرفداران بسیاری دارد و چندین سال است که مسابقات جهانی این بازی در کشورهای مختلف برگزار می‌شود.

 • 2

  چگونه کانتر استرایک بازی کنم؟

  برای بازی کردن کانتر استرایک کافیست از بخش "دریافت برنامه ها" بازی مربوطه را دانلود کنید سپس نصب کنید، پس از نصب بر روی فایل اجرایی بازی روی دسکتاپ کلیک کنید و وارد بازی شوید.

 • 3

  چگونه کانتر استرایک را آنلاین بازی کنم؟

  برای اینکه به صورت آنلاین با بازیکنان داخل ایران بازی کنید میبایست پس از وارد شدن به بازی در قسمت "Find Servers" بر روی تب "Favorites" رفته با کلیک بر روی "Add Server" سرورهای ما را که در قسمت وضعیت سرورها میباشد اضافه کنید سپس با وارد شدن به سرور با دیگر بازیکنان بازی کنید.

 • 4

  تفاوت نسخه های کانتر استرایک در چیست؟

  از لحاظ سبک بازی تفاوتی در آن نیست، تنها تفاوت ان در گرافیک بازی و اسلحه ها می باشد، در نسخه های جدید بازی سعی شده باگ های نسخه های قدیمی توسط گسترش دهنده ها رفع گردد لذا استفاده از نسخه اخر پیشنهاد میگردد.

 • 5

  چگونه گزارش تخلف ارسال کنم؟

  بازیکنان محترم حاضر در سرورها می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف به صورت مستقیم از طریق ایمیل یا فرم تماس با ما با ارائه مستندات شکایات خود را ارسال کنند. کلیه شکایات و تخلفات بازیکنان یا مدیران در کمترین زمان ممکن برسی خواهد شد.

 • 6

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستونلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون